BAKU AZƏRBAYCAN
6°C
euro 1.8398
dollar 1.7000
rubl 0.0224
lirə 0.2510

SON DƏQİQƏ! MSK bu dairələr üzrə şikayətləri DSK-ya göndərdi - SİYAHI

SON DƏQİQƏ! MSK bu dairələr üzrə şikayətləri DSK-ya göndərdi - SİYAHI
Seçki2020
14:35 15.02.2020
8559
SON DƏQİQƏ! MSK bu dairələr üzrə şikayətləri DSK-ya göndərdi - SİYAHI" />
Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) bu gün keçirilən iclasında fevralın 9-da keçirilmiş Milli Məclisə seçkilərlə əlaqədar bir neçə seçki dairəsində səsvermə nəticələri ilə bağlı müraciətlərə baxılıb.

"Report” xəbər verir ki, həmin müraciətlərin müvafiq Dairə Seçki Komissiyasına göndərilməsi ilə bağlı məsələ müzakirə olunub.

Bunlar aşağıdakılardır:

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi - Lider namizəd Kəmaləddin Qafarov
 
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi - Lider namizəd Aydın Hüseynov 

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi - Lider namizəd Xasayeva Səbinə

5 saylı Yasamal seçki dairəsi - Lider namizəd Ülvi Quliyev 

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi - Erkin Qədirli

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi - Lider namizəd Rasim Musabəyov 

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi - Lider namizəd Ziyad Səmədzadə

29 saylı Səbail seçki dairəsi - Lider namizəd Nigar Arpadari

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi - Etibar Əliyev

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi - Lider namizəd Hicran Hüseynova

42 saylı Sumqayıt seçki dairəsi - Lider namizəd Tahir Mirkişili

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi - Lider namizəd Aydın Mirzəzadə

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi - Lider namizəd Qurbanov Sadiq

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairsi - Lider namizəd Mikayılova Sevil

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi - Lider namizəd Cəfərov Kamal

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi - Lider namizəd Musa Qasımlı 

77 saylı Astara seçki dairəsi - Lider namizəd Rəşad Mahmudov

78 saylı Lerik seçki dairəsi - Lider namizəd İqbal Məmmədov

79 saylı İmişli seçki dairəsi - Lider namizəd Razi Nurullayev

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi - Lider namizəd Tahir Rzayev 

91 saylı Ucar seçki dairəsi - Lider namizəd Ramil Həsən

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi - Lider namizəd Zahid Oruc

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi - Lider namizəd Ülviyyə Ağayeva

112 saylı Qax seçki dairəsi - Lider namizəd Azər Kərimli

OXŞAR XƏBƏRLƏR